PRÉMIOVÉ SLUŽBY ZA TY NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY

-30%

SLEVA NA FOTOGRAFIE
S TÉMATIKOU „SPORTU“

Strávili jste skvělé okamžiky při sportovních aktivitách na kolech, bruslích nebo u různých míčových her a máte spoustu vydařených fotografií. Vyberte ty nejlepší a vytiskněte si je do alba nebo interiéru. Své zážitky si tak budete moci připomínat každý den. Pro uplatnění slevy zadejte při objednávce do poznámky „SPORT23„. Na fotografii musí být vidět sportovní náčiní (kolo, míč…). Objednávku uhraďte až po e-mailovém potvrzení ceny naším operátorem.

TATO AKČNÍ NABÍDKA PLATÍ
0
0
0
0
Dny
0
0
Hod
0
0
Min
0
0
Sek

-20%

SLEVA NA OBRAZY TIŠTĚNÉ NA FOTOPAPÍR SATÉNOVÝ 200 g

Polomatný fotopapír střední gramáže s mikroporézní vrstvou na PE podložce určený pro tisk fotografií. Saténový povrch dává fotografii elegantní vyznění bez vlivu na věrnost barev. Pro uplatnění slevy zadejte při objednávce do poznámky „SATEN23„. Objednávku uhraďte až po e-mailovém potvrzení ceny naším operátorem.

TATO AKČNÍ NABÍDKA PLATÍ
0
0
0
0
Dny
0
0
Hod
0
0
Min
0
0
Sek

-50%

SLEVA NA ZPRACOVÁNÍ FOTOKNIHY

Nechte si zpracovat fotoknihu od profesionálních grafiků. Využijte naší unikátní služby zpracování fotoknihy. Dostanete unikání designovou fotoknihu s originální grafikou přesně na míru vašich představ. Získáte naprosto individuální přístup k vaší fotoknize. Pro uplatnění slevy zadejte při objednávce do poznámky „KNIHA23. Objednávku uhraďte až po e-mailovém potvrzení ceny naším operátorem.

TATO AKČNÍ NABÍDKA PLATÍ
0
0
0
0
Dny
0
0
Hod
0
0
Min
0
0
Sek

-5% SLEVA PRO REGISTROVANÉ

Zaregistrujte se a získejte automaticky slevu ve výši 5% na veškeré produkty a služby.