PRÉMIOVÉ SLUŽBY ZA TY NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY

-30%

SLEVA NA FOTOGRAFIE
S TÉMATIKOU „VÁNOC“

Strávili jste skvělé okamžiky při trávení vánočních svátků například u vánočního stromečku či u svařáku na vánočních trzích a máte spoustu vydařených fotografií. Vyberte ty nejlepší a vytiskněte si je do alba nebo interiéru. Své zážitky si tak budete moci připomínat každý den. Pro uplatnění slevy zadejte při objednávce do poznámky „VANOCE22„. Na fotografii musí být vánoční stromeček. Objednávku uhraďte až po e-mailovém potvrzení ceny naším operátorem.

KONFIGURÁTOR
TATO AKČNÍ NABÍDKA PLATÍ
0
0
0
0
Dny
0
0
Hod
0
0
Min
0
0
Sek

-20%

SLEVA NA TISK MALÝCH FOTEK NA FOTOPAPÍR TERMOSUBLIMAČNÍ ZÁKLADNÍ 205 g

Kvalitní značkový papír DNP pro termosublimační tisk. Vyšší gramáž 205 g. Povrchová úprava volitelně lesklá nebo matná. Základní termosublimační fotopapír je určen pro tisk malých fotografií například k založení do alb či malých rámečků. Je vhodný pro objednávky fotografií nad 10 KS. Pro uplatnění slevy zadejte při objednávce do poznámky „TERMOFOTO„. Objednávku uhraďte až po e-mailovém potvrzení ceny naším operátorem.

KONFIGURÁTOR
TATO AKČNÍ NABÍDKA PLATÍ
0
0
0
0
Dny
0
0
Hod
0
0
Min
0
0
Sek

-50%

SLEVA NA FOTOMONTÁŽE
A POKROČILÉ ÚPRAVY OD PROFESIONÁLNÍCH GRAFIKŮ

Překreslíme vaší fotografii tak, že jí sami nepoznáte. Vyberte si z různých druhů úprav, které z vaší fotky udělají originální umělecké dílo. Posuneme vaší fotografii o úroveň výš. Zvětšíme, zmenšíme, zeštíhlíme, rozšíříme, přebarvíme, přetónujeme. Odstraníme, nebo naopak přidáme objekty do fotografie. Popište, řekněte, načrtněte, naskenujte, vyfoťte nebo natočte svou ideu a náš tým profesionálních retušérů pokročilými úpravami a kombinací více fotografií vytvoří originální kompozici přesně podle vašich představ. Pro uplatnění slevy zadejte při objednávce do poznámky „MONTAZE. Objednávku uhraďte až po e-mailovém potvrzení ceny naším operátorem.

KONFIGURÁTOR
TATO AKČNÍ NABÍDKA PLATÍ
0
0
0
0
Dny
0
0
Hod
0
0
Min
0
0
Sek
ZPĚT

-5% SLEVA PRO REGISTROVANÉ

Zaregistrujte se a získejte automaticky slevu ve výši 5% na veškeré produkty a služby.

REGISTRACE