PRÉMIOVÉ SLUŽBY ZA TY NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY

-50%

SLEVA NA TAPETY

Klasické papírové, kvalitní vliesové, nebo samolepící. Fototapety jsou moderním dekorančním prvkem v interiéru. U nás můžete navíc vybírat z několika různých struktur. Využijte časově omezené nabídky na všechny druhy tapet a nakupte se slevou 50%. Pro uplatnění slevy zadejte při objednávce do poznámky “TAPETUJEME“. Objednávku uhraďte až po e-mailovém potvrzení ceny naším operátorem.

KONFIGURÁTOR
TATO AKČNÍ NABÍDKA PLATÍ
0
0
0
0
Dny
0
0
Hod
0
0
Min
0
0
Sek

-50%

SLEVA NA AKRYLÁTOVÉ FOTOOBRAZY

Provedení obrazu, které dá vaší fotografii podmanivou hloubku, výrazné barvy a především luxusní vzhled. Vaše fotografie pod naprosto čirým akrylátovým sklem. Instalace na luxusní distanční šrouby podporuje 3D efekt. Pro uplatnění slevy zadejte při objednávce do poznámky AKRYL“. Objednávku uhraďte až po e-mailovém potvrzení ceny naším operátorem.

KONFIGURÁTOR
TATO AKČNÍ NABÍDKA PLATÍ
0
0
0
0
Dny
0
0
Hod
0
0
Min
0
0
Sek

-50%

SLEVA NA PRONÁJEM FOTOATELIÉRU

Naprosto jedinečná nabídka pronájmu fotoateliéru i s možností okamžitého profesionálního tisku fotografií. Jednoduše objednáte > přijdete > vyfotíte > upravíme > vytiskneme > odcházíte s hotovými fotkami, obrazy, nebo třeba fototapetou. Pro uplatnění slevy zadejte při objednávce do poznámky “ATELIER“. Objednávku uhraďte až po e-mailovém potvrzení ceny naším operátorem.

KONFIGURÁTOR

TATO AKČNÍ NABÍDKA JE PLÁNOVANÁ
KVĚTEN 2021

ZPĚT

-5% SLEVA PRO REGISTROVANÉ

Zaregistrujte se a získejte automaticky slevu ve výši 5% na veškeré produkty a služby.

REGISTRACE