KLÍČOVÉ MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO NEJLEPŠÍ SLUŽBY

PRÉMIOVÝ FOTOTISK

Kvalita tisku
Detaily tisku (rozlišení)
Cena
Odolnost tisku (bez povrchové úpravy)

Naprosto nekompromisní kvalita pigmentového tisku. Vaše fotografie tiskneme na tom nejlepším od Canonu. Dvanáctibarevný systém speciálních inkoustů LUCIA PRO zajišťuje živé a zářivé barvy, hlubokou černou barvu špičkovou kvalitu přechodů. Tiskárna disponuje rozlišením 2400 dpi a dosahuje tak nejlepších detailů.

STANDARDNÍ FOTOTISK

Kvalita tisku
Detaily tisku (rozlišení)
Cena
Odolnost tisku (bez povrchové úpravy)

Nejlepší poměr cena/kvalita získáte tiskem vašich fotografií revoluční technologií latexového tisku. Tiskneme šestibarevným systémem CMYKcm. Latexový tisk je odolný proti otěru a poškrábání a není nutné jej laminovat. Tiskárna disponuje rozlišením 1200 dpi a dosahuje tak optimálních detailů.

TERMOSUBLIMAČNÍ TISK

Kvalita tisku
Detaily tisku (rozlišení)
Cena
Odolnost tisku (bez povrchové úpravy)

Tiskneme tradiční metodou termosublimačního tisku na revoluční tiskárně DNP, která umožňuje tisk širokého spektra formátů a to včetně panoramatických. Vybírejte z těchto formátů 10×20; 13×20; 15×20; 15×21; 20×20; 20×25; 20×30; 21×29,7; 20×55; 20×80; 20×55; 20×80 cm. Zvolit můžete čtyři různé povrchové úpravy LESKLÝ / POLOMATNÝ / JEMNĚ MATNÝ / MATNÝ. Navíc je možné tyto povrchy kombinovat na jedné fotografii a vyrobit například část fotografie matnou a zbytek lesklý. Tzv. efekt PARCIÁLNÍHO LAKU.

RUČNĚ STŘÍKANÁ LAMINACE

Nejlepší způsob, jak ochránit vaše fotografie je ručně stříkaná laminace. Zachovává a zvýrazňuje strukturu materiálu. Umělecká plátna tak získají reálnější vzhled a větší hloubku textury. Ochrání tisk proti UV záření a poškození otěrem. Mnohonásobně prodlouží životnost vašich fotografií a zvyšuje tak jejich archivační potenciál. Používáme výhradně značkovou laminaci od firmy Hahnemühle. Vybírat můžete ze třech provedení MATNÁ / POLOLESKLÁ / LESKLÁ.

STROJOVÁ LAMILACE

Nejlepší řešení, jak ochránit vaše fotografie s hladkým povrchem. Kvalitní laminovací fólie je na speciálním laminovacím stroji tlakem a teplem aplikována na fotografii. Vybírat můžete ze třech provedení povrchu fólie MATNÁ / POLOLESKLÁ / LESKLÁ. Fólie ochrání tisk proti UV záření a poškození otěrem. Mnohonásobně prodlouží životnost vašich fotografií a zvyšuje tak jejich archivační potenciál. Fólie zároveň zvírazní hloubku a jas barev.