INDIVIDUÁLNÍ PÉČE O KAŽDOU FOTOGRAFII

MALÉ FOTKY

Již od 14 Kč

Dokonale čistý a kontrastní termosublimační tisk vašich fotografií na dva druhy lesklých fotopapírů za bezkonkurenční ceny. Široký výběr tradičních formátů.

VELKÉ FOTKY

Již od 49 Kč

Pigmentový tisk je nejkvalitnějším druhem velkoformátového fototisku. Maximálně věrné barvy, téměř libovolný formát (až 5x1m), 20 materiálů a 6 povrchových úprav.

PLAKÁTY

Již od 17 Kč

Skvělá cena. Nezávadný a bezzápachový latexový tisk. Dokonalá dekorace pro dětský pokoj, ale třeba i dílnu. V podstatě libovolný formát (až 10×1,35m) vám dává téměř neomezené možnosti realizace.

SAMOLEPKY

Již od 27 Kč

Kvalitní PVC samolepicí fólie s možností laminace. Skvělá všestranná dekorace v libovolném formátu až 10x1m. Velmi zajímavý poměr ceny a kvality latexového tisku.

FOTO SAMOLEPKY

Již od 61 Kč

Kalibrovaný pigmentový fototisk na prémiovou vinylovou samolepicí fólii s jemným matným povrchem vám zajistí zářivé a hluboké barvy vašich fotografií. Tiskneme až do formátu cca 5x1m.

PROSVĚTLOVACÍ FOTKY

Již od 29 Kč

Tiskneme na několik světlopropustných materiálů se samolepicí vrstvou, ale i bez. Skvělá dekorace na LED panel, do okna nebo třeba skleněnou výplň dveří.

METALICKÉ FOTKY

Již od 84 Kč

Unikátní metalický papír schopný přitažlivých „kovových“ reprodukcí a libující si zvláště v pastelových tónech v kombinaci s pigmentovým fototiskem přináší nenapodobitelný výsledek.

FOTO NÁŠIVKY

Již od 32 Kč

Fotografie (nebo jakákoli jiná grafika) vytištěná odolným latexovým tiskem na speciální polyesterové textilii, kterou je možné našívat na oděvy nebo jiné předměty.