MILUJEME FOTKY A VŠE KOLEM NICH

Smysl pro preciznost a nekompromisní kvalitu byl základem pro vznik specializované sběrny zaměřené na tisk fotografií. Po několika letech strávených výrobou a tiskem reklam už nás nebavilo dělat věci, kde se tlačí na cenu a kvalita nikoho nezajímá. Chtěli jsme něco víc. Využít naše znalosti a zkušenosti naplno. Mít znovu radost z práce, která dává smysl. A tak jsme spojili vášeň k fotografiím s tiskařskými dovednostmi. V roce 2006 jsme založili online sběrnu fotografií ZVĚTŠENINY.CZ. Nakoupili specializovaná zařízení pro tisk a výrobu obrazů, fotografií, tapet a dalších druhů obrazových dekorací. Pustili jsme se do práce a začali rozdávat radost z krásných fotografií v Čechách i na Moravě. V roce 2015 jsme ZVĚTŠENINY.CZ transformovali na FOTONET.cz. Nabídku služeb jsme rozšířili a modernizovali. A konečně v roce 2020 jsme spustili plnohodnotný portál FOTONET 2020, který vám přináší celou řadu nadstandardních fotoslužeb a především výrobu obrazových dekorací v prémiové kvalitě. Již 15 let vám děláme radost a stále se držíme našeho starého pravidla nedělat žádné kompromisy v kvalitě našich výrobků.

0
SPOKOJENÝCH KLIENTŮ
0
VYROBENÝCH OBRAZŮ
0
REALIZOVANÝCH ZAKÁZEK

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP KE KAŽDÉMU ZÁKAZNÍKOVI A KAŽDÉ FOTOGRAFII

Vybrat jen jednu jedinou fotku… tu správnou, jedinečnou, originální. Tu, co se bude líbit. Tu, co bude mít úspěch. Je jedno, jestli jste profík nebo nadšený amatér. Pravděpodobně neexistuje obtížnější, složitější a komplikovanější věc než… VYBRAT JEN JEDNU FOTKU. My víme, jak obtížným procesem si procházíte, než nám svěříte své fotografie a proto jim věnujeme prémiovou péči. Ty nejlepší fotky si totiž zaslouží jen to nejlepší.

JIŽ 15 LET VÁM NABÍZÍME PRÉMIOVÉ FOTOSLUŽBY

FOTONET JE PROJEKTEM STUDIA GRAFIXON

Fotonet je divizí reklamního studia GRAFIXON, který v České Republice již šestnáctým rokem poskytuje služby v oblasti reklamní tvorby a výroby. Tým studia tvoří celá řada profesionálů od grafiků a designérů, až po výrobní specialisty.

GRAFIXON