INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP A PROFESIONÁLNÍ PÉČE

ÚPRAVY FOTOGRAFIÍ

Chceme, aby vaše fotky byly perfektní. Proto vám zdarma nabízíme vyčištění fotografií od zjevných chyb a poškození. Sami si v našem konfigurátoru můžete některé parametry fotografie měnit. Tým profesionálních retušérů upraví vaše fashion, nebo studiové fotky. Umíme i pokročilé retuše a montáže.

FOTOKNIHY

Fotoknihy sice nevyrábíme, zato se specializujeme na jejich grafickou tvoru. Tým kreativních grafiků vám vytvoří tématickou šablonu přesně podle vašeho přání. Fotografie upravíme a stylově umístíme. Spolupracujeme s výrobci fotoknih. Ohlídáme pro vás proces výroby i příp. reklamaci.

KALIBRACE A PROFILACE

Nastavíme váš monitor, tiskárnu nebo scanner tak, že budou zobrazovat nebo interpretovat barvy naprosto reálně a dokonale. Vytvoříme vám ICM profily. Změříme a vytvoříme ICC profily pro vaše tiskové materiály.

DIGITALIZACE

Vyvoláme vaše fotky z filmů, diapozitivů i negativů. Profesionálně fotky skenujeme. Velké rozměry, nebo originální obrazy nafotíme.

PRONÁJEM

SHOOT&PRINT je skvělá služba. Přijdete, vyfotíte, upravíme, vytiskneme a odcházíte s fotografiemi. Skvělá nabídka pronájmu fotoateliéru společně s profesionálním retušérem a fototiskařem.

PŮJČOVNA

Využijte jedinečné nabídky kurzů a školení, které vás posunou dále nejen v oblasti fotografie, ale i profesionálního fototisku a retušování.

OSTATNÍ SLUŽBY

Šetříme váš čas třeba tím, že vám pomůžeme s tříděním a katalogizací fotografií. Nebo jejich nahráváním na fotobanky. Seznamte s našimi dalšími službami.