NABÍDKA PRO FOTOGRAFY

Fotíte, malujete, designujete, navrhujte. Staňte se naším partnerem a získejte výhody, které posunou vaše podnikání na vyšší úroveň.

Objednávejte za velkoobchodní ceny.

Noname doručení přímo zákazníkovi.

Přednostní realizace vašich zakázek.

Marketingová podpora a reklamní materiály

Nadstandardní služby a poradenství.

STÁT SE NAŠÍM PARTNEREM JE JEDNODUCHÉ

Abyste se stal naším partnerem, nepotřebujete žádné potvrzení, výpis z OR, nebo živnostenský list. Stačí, když se u nás registrujete a při registraci zaškrtnete Program pro velkoodběratele (Najdete pod firemními údaji). Do pole vyplňte např. odkaz na vaše portfolio, webové stránky nebo profil na sociální síti, kde se věnujete fotografování, výtvarnému umění, designérství, nebo podobné aktivitě. Máte-li už u nás účet, můžete nám žádost o zařazení do partnerského programu zaškrtnout v sekci OSOBNÍ ÚDAJE. Budeme vás kontaktovat a domluvíme individuální podmínky spolupráce. Zařadíme Vás mezi partnery a můžete čerpat veškeré benefity.

OBJEDNÁVEJTE ZA VELKOOBCHODNÍ CENY

Založte si u nás účet a rovnou získáte slevu 5% na všechny produkty a služby. Můžete ale získat i lepší ceny a další individuální benefity. Staňte se naším partnerem. Velkoobchodní ceny určujeme dle výše vašeho obratu za předchozích 365 dnů.

Výše slevy Podmínky pro získání
5% Vytvořte si účet v našem konfigurátoru.
10% Obrat větší než 20 000 Kč a počet objednávek min. 5
15% Obrat větší než 40 000 Kč a počet objednávek min. 10
20% Obrat větší než 60 000 Kč a počet objednávek min. 15

 

AFFILATE PROGRAM

Vydělávejte ještě více. Přihlaste se do našeho FOTONET AFFILATE PROGRAMU. Doporučte naše produkty a služby vašim uživatelům a získejte provizi z takto realizovaných objednávek. Nabízíme až 3% z realizované objednávky.

MARKETINGOVÁ PODPORA A REKLAMNÍ VÝROBA

Potřebujete pro vaše podnikání vizitky, pozvánky, letáčky, webové stránky, reklamní bannery, apod.? Tým studia GRAFIXON, které vám přináší tento portál se již více než 15 let věnuje výrobě reklamy.